שעון ארמני

בית האופנה האיטלקי ידוע בטעמו המשובח והמעולה, הוא התפרץ אל חיינו בסוף המאה הקודמת ובכל עשו מביא עימו חידושים שונים ומגוונים בעלי טעם איכותי ועיצובים חד פעמים. מבין כל העיצובים השונים ניתן להנות מנעלי ממותגות, בתי קפה, מלונות, בגדים, משקפי ראייה ואפילו שעונים! המוצרים של ארמני נחשבים למוצרי "עילית" מכיוון שלא רק העיצוב בהם עשוי בצורה חד פעמית, אלא גם חומרי הגלים המשמשים לייצור מגוון המוצרים, נבחר ממוצרי הגלם הטובים ביותר. אך מבין שלל העיצובים, החידושים והאופנה המרתקת
מסתתרים להם שעוני ארמני המעולים, אשר מספקים לא רק תצוגת זמן מרהיבה אלא עיצוב מושלם.

שעונים לנשים

 • דגם שעון יד ‏אנלוגי ‏לאישה לבן רוז גולד Emporio Armani AR1769
  לא מעט נאמר על שעוני ארמני לנשים, עם זאת אחד הדגמים המעולים ובעלי צבע ועיצוב ייחודי הוא ללא ספק דגם Emporio Armani AR1769 המגיע בעיצוב דק ועדין המגיעה ברוחב רצועה של 12 מ"מ ובצבע רוז גולד. הדגם המעולה הזה מגיע גם כשעון אנלוגי, בעל עמידות למים עד 3ATM ועשוי מפלדת אל חלד. מחירו של השעון המעולה נע כיום בין 570-650 שקלים.
 • דגם שעון יד Emporio Armani AR11252
  הדגם המרהיב של ארמאני מביא עימו לא מעט סטייל, בעל רצועות שחורות ומחוגים מוזהבים
  המעניקים תחושה יוקרתית עם שילובם של אבני סברובסקי. קוטרו של השעון הוא 32 מ"מ ובעל עובי של 8.2 מ"מ וזכוכית קריסטל למניעה של שריטות. דגם זה בדומה לדגם רוז גולד עמיד עד ATM3 ומחירו נע בין 490-400 שקלים.

 שעונים לגברים

 • דגם שעון יד אנלוגי EMPORIO ARMANI AR11241
  גם שעוני הגברים של ארמאני נחשבים לדגמים יוקרתיים ומעולים, אחד מהם הוא ללא ספק דגם EMPORIO ARMANI AR11241 העשוי פלדת אלחלד. השעון מעוצב בצורה ארמנית קלאסית ובעל לוח שעון שחור, קוטר השעון הוא 42.5 והוא עמיד לעד 50 מטרים מתחת למים. עלות הדגם נעה כיום בין 650-800 שקלים.
 • דגם שעון יד  AR2505
  הדגם המעולה זה של ארמאני מגיע עם רצועת "חוליות" מושחמת ועשוי מפלדת אלחלד, בעל צבע שחור ועיצוב ייחודי. עובי השעון הוא 11 מ"מ וקוטרו 43 מ"מ והוא גם עמיד ל ATMA5 ומחירו נע בין 480-620 שקלים.