סובלים מבעיית רטיבות החורף?

חודשי החורף מביאים עימם לא רק מסדר חילופי בגדים שבין ארון הקיץ אל ארון החורף, אך יחד עם הבגדים המתחלפים, שעון חורף ועוד מגוון משתנים אחרים, עלולים לצוץ בחודשי החורף לא מעט בעיות איטום ורטיבות. בעיות שכאלו עלולות להיווצר בחדרים עם תקרה אל הגג, באזורי החיבור שבין החדרים השונים וכמובן בפרגולות ובמגוון גגות ומבנים. אך כיום תעשיית הבנייה מציעה מגוון פתרונות עבור בעיות רטיבות וצורך באיטום הגג, כאשר חלק מהחומרים מתאימים החל מסוגים שונים של גגות ועד אל סוגים שונים של שימוש בחומר כמו מריחה, ריסוס ועוד.

איטום גם עבור אזורים רטובים במיוחד

לא מעט אזורים בבית ובחללים השונים במבנה מושפעים במידה כזו או אחרת ממי הגשמים, בטח כאשר מדובר באזורים בעלי פוטנציאל רטיבות גבוהה כמו חדרי קירור, מרפסות, מאגרי מים ועוד. אך בעבור אזורים אלו ישנם לא מעט פתרונות מעולים, אחד מהם נקרא "תרמוקיר SE 980" שגם נושא את התו הירוק וגם נחשב לחומר עמיד במיוחד באזורים רטובים. החומר מאפשר שימוש בתוספת של מים בלבד כשהוא מיוצר בצורה אנרגטית עם הפחתה משמעותית גם בכמות הפסולת שבהליך הייצור וגם שימוש נמוך במיוחד ברעלים.
חומר נוסף אשר גם עומד בתו התק הירוק וניתן למצוא אותו באתר פזקר, נקרא " אלסטופלקס E-747" והוא בעל יכולת הדבקה גבוהה במיוחד ובעיקר עבור בטון. הוא מתאים גם כן אל אזורים רטובים, בעלת יכולת מעבר של אדים וגם מאושר לשימוש במי שתיה.

איטום לכל משטח וחדר

לצד חומרי האיטום עליהם המלצנו עד כה, ישנם עוד לא מעט חומרים מעולים כמו " בי ג'י אקרילית 201" המתאים עצמו למגוון פתרונות איטום, החל מעבודות מיזוג, אינסטלציה ואלומיניום ועד אל מילוי סדקים, מרווחים וחיבורים. מלבד היכולות המגוונות, החומר גם מאפשר יכולת גמישות גבוהה והידבקות מצוינות החל מחומרי טיח ומתכת ועד אל עץ ובטון. ואם נבקש להישאר באזור משחות האיטום, לא ניתן להתעלם מ " בי ג'י רדיפלקס 2001" המציע יכולות איטום מצוינות לקירות מרתף, מרצפות, חדרים רטובים, בטון תת קרקעי ועוד. כל אלו נעשים על ידי משחה ביטומנית המעושרת בפולימר ומתבססת על מים, המאפשרים יכולת איטום גבוהה במיוחד.