משתלה מומלצת במרכז

אל המרפסות והגינות של רובנו השתחלו בשנים האחרונות לא רק צמחים "מפריעים" או עשבים שוטים אלא גם מספר הולך וגדל של שיחים, עצים, עציצים ושיחים מכל הגדלים והסוגים. טרנד גידול הצמחים והפרחים הפך בשנים האחרונות לתופעה די פופולרית, כאשר הוא משתלב לא רק באזורים מבורכים בשמש או בגינות גדולות אלא אפילו בחלונות הבתים, בעיצוב הבית עצמו ואפילו במשרדים שונים. הבחירה בצמחים היא איננה רק הצהרה עיצובית, אלא מאפשרת לרבים מאיתנו להכניס עוד אוויר אל ביתנו ולהפוך את הבית להרבה יותר נעים וירוק. לכן כאשר אנו מחפשים צמחים ושתילים למיניהם, בין אם מדובר בשתילי תבלין ועד אל פרחים יפיפיים, מומלץ להכיר אילו משתלות מומלצות באזור המרכז ובכלל. לעיתים קשה להכיר את כל המשתלות באזור, לכן המשתלות המוכרות יותר הן אלו שעבדו עם חברת קידום אתרים למשתלות.

משתלה מומלצת במרכז

אחת המשתלות המומלצות באזור המרכז היא כמובן משתלת "הכל בו לגן", שם נוכל למצוא צמחי נוי, צמחי תבלין, עשבוניים, פקעות העונה, עצי פרינה ואפילו שתילי ורדים. אך לצד הבחירה בין כל אלו נוכל גם לבצע התאמה בין כלי הגינון הדרושים לנו ולגינה שלנו, בין הציוד שנצטרך לצורך השקייה ועד אל סוגי דשנים ואפילו אוכל לכלבים וחתולים. המשתלה שמממוקמת במושב הנחלים מציעה שירותי שתילה מאל"ף ועד ת"ו כאשר משתלה לא פחות מומלצת ממנה, ממוקמת בעיר תל אביב ועונה לשם "משתלת היהלום". במשתלה נו נוכל לא רק להנות מניסיון של מעל לחמישים שנה בתחום אלא גם להתרשם מגן רחב ידיים הכולל צמחים, פרחי עונה, עדניות מכל הסוגים ועוד כלים וצמחים מצוינים גם לגינה וגם למרפסת.

משתלות לא פחות מומלצות

לאלו מאיתנו המבקשים לבצע התאמה בין סוג השתילים שנבקש לרכוש לבין המשתלה, נוכל להנות מה"משתלה האורבנית" הממוקמת בשני סניפים בתל אביב גם על יד הסנטר וגם בשוק הכרמל. בסניפים אלו נוכל למצוא את כלי הגינון שנבקש לבית ולמרפסת שלנו, בין אם נבקש לרכוש צמחים הזקוקים למקומות מאורים יותר ועד אל צמחים מצוינים שיוכלו לפאר כל משרד. משתלה מעולה לא פחות היא משתלת "ירוק" הממוקמת במושב בני ציון ומתמחה בשתילים אורגנים, בין אם נבקש שתילים, זרעים של פטוניה ועד אל חסת אייסברג.