לעצב את הבית עם טפטים

טרנדים שונים סובבים את העולם שלנו, החל מטרדנים אופנתיים הממלאים את ארון הבגדים שלנו ומקשטים את הגוף שלנו ושל הסובבים אותנו ועד אל פיתוחים טכנולוגיים המשמשים אותנו בשעות שונות לאורך היום. אך כאשר מדובר בעיצוב הבית מחדש, קשה מאוד להתעלם מהטרנד המתקמבק של הטפטים אל הבתים של כולנו, בין מדובר בטפטים ייעודים אל חדרי הילדים ועד אל טפטים מותאמים אל חדרי המקלחת והשירותים.
אבל לפני שאנו מכניסים גלילים מלאים בצבעים וסוגים שונים של עיצובים, מומלץ לדעת כיצד ניתן לבצע התאמה של טפטים לחדרי הבית השונים ובכלל אילו נקודות עיצוב דורש כל חלל בבית. נעזרנו באתר גולדשטיין גלרי טפט

חדר אירוח מרכזי בבית

כאשר מדובר בעיצוב חדרי אירוח והסלון בעזרת טפטים, חשוב לדעת כי ממש הלכה למעשה "השמיים הם הגבול", שכן עיצובים כאלו יכולים להתבצע תחת התאמות שונות לילדים או למבוגרים ועד אל סוגי רהיטים, מיטות וחפצי נוי שונים. בעיצוב הסלון ניתן לשחק עם העיצוב בצורה די משוגעת, בין אם נבקש לשוות לחדר האירוח המרכזי בבית אווירה אריסטוקרטית שתכלול צבעים כהים ודפוסים בעלי מוטיבים קטנים. אם נבקש להפוך את עיצוב הסלון להרבה יותר חופשי או עולמי, נוכל לשלב זאת עם מגוון טפטים מסוג "בורדר" המציעים דוגמאות ומוטיבים מסוגננים מכל רחבי העולם, החל מנופים פסטורליים ועד אל ענפי ספורט שונים ואפילו טפטים מתאימים לתקרה!.

חדר ילדים ומקלחות

את עיצוב חדר הילדים ניתן לעשות החל מגילאים מאוד צעירים, אז מומלץ להכניס צבעים רכים אל החדר שיעניקו תחושת רוגע לצד ציורים בשלל גדלים וגוונים, החל מחיות ועד אל חלליות. עיצוב חדרי נוער יכול להתמקם בפוזיציה שונה, החל מהתאמה של החדר אל עולם התוכן שלו בעזרת טפטים מסוג "בורדר" שהזכרנו קודם ועד אל עיצוב מותאם אישית בעזרת מגוון טפטים. כמו כן עיצוב של חדרי השירותים והמקלחת ניתן לעשות לא רק בעזרת טפטים עמידים לכמויות גדולות של לחות, אלא גם להפוך את חדר האמבטיה ליוקרתי במיוחד בעזרת טפטים בסגנון של שיש, עץ ועוד מגוון דגמים שיוכלו לשדרג כל חלל בבית.