איך ממלאים טוטו?

מי מאיתנו לא היה מתנגד למלא את טופס הטוטו שלו בצורה מעט יותר מושכלת משעשה עד כה? ככל הנראה שרובנו הגדול היה מבקש למצוא את הדרך או השיטה אשר תוכל לאפשר לו להיכלל בין רשימת הזוכים של ממלאי טופס הטוטו. משחקי הטוטו נחשבים אמנם למשחקים די וותיקים, אך הפופולריות של משחקי הכדורגל מחדירה בהם מדי שבוע את האדרנלין אשר מסתיים רק עם שריקת שופט אחרונה. לכן בכדי להפוך התשוקה והידע בכדורגל לרווחים של ממש, הנה כמה טיפים אשר יוכלו להפוך כל שבוע של כדורגל לשבוע ריווחי במיוחד.

נתונים רבותי, נתונים.

משחקי כדורגל כמו לא מעט תחומים בחיינו, מתבססים בין היתר על נתונים מגוונים לכן אם נבקש למלא את טופס הטוטו השבוע מומלץ להתחיל בניתוח יסודי של ביצועי הקבוצות. לכן נבדוק את הנדבך הראשון והוא היעדרויות של שחקנים, בין אם מדובר בהרחקה או בפציעה ייתכן והיעדרות של שחקן כזה או אחר עלולה להשפיע לא רק על התוצאה אלא גם על יכולת המשחק של כלל הקבוצה.

עם זאת מלבד פציעות או אובר כרטיסים צהובים, מומלץ להכיר ביתרון הביתיות. לא פעם יתרון הביתיות עלול להשפיע על ביצועי הקבוצה, שכן קבוצות נוטות להופיע טוב יותר כשהן משחקות במגרש הביתי שלה ובמקרים שונים להפך.  כמו כן מומלץ להכיר את הקבוצות אשר הוגדרו כאנדרדוגים או כמועדפים: לפעמים, הימורים על אנדרדוגים יכולים להוביל לתשואות גבוהות יותר, ולעיתים הקבוצה הפייבורטית היא לא כזו בפועל.

איך למלא?

כיום ניתן למלא את טופי הטוטו במספר דרכים שונות, בין אם נבקש לעשות זאת בכל אחת מתחנות הווינר השונות או בין אם נבקש לעשות זאת בצורה מקוונת ובטוחה. אך מלבד דרך מילוי הטפסים, ישנם גם מספר דרכים אשר יוכלו להגדיל באופן משמעותי את סיכויי הזכייה. הדרך הראשונה היא באמצעות מילוי טפסים קבוצתיים, מה ישאפשר להגדיל את סכום הניחוש. הדרך השנייה היא באמצעות ניחוש מספר טפסים, כך ניתן יהיה לנחש תוצאות מנוגדות ו"לכסות" את כלל התוצאות.

היצע ניחושים ומתי לנחש?

מבין הקבוצות והליגות שניתן לנחש בטוטו נוכל לבחור בין ליגת העל הישראלית יחד עם הליגות הגדולות באירופה כמו ליגת העל האנגלית, לה ליגה, סרייה A ובונדסליגה. אך בעת מילוי הטופס חשוב לדעת למלא את הטופס ועל מה להתבסס כמו שהזכרנו מעל, לכן המתנה לזמנים האחרונים או לסיום העונה יכולו לספק תמונה ברורה יותר של צורת הקבוצה, פציעות וגורמים מכריעים אחרים. עם זאת, חשוב לזכור שהסיכויים עשויים להשתנות ככל שהעונה מתקדמת. לקריאה נוספת https://www.playsmart.co.il/